Anasayfa ( Hauptseite )


     DİKKAT MÜLK SAHİBİYİZ EMLAKÇI KOMİSYONU YOKTUR ALINMAYACAKTIR!!

   
Ürün Kodu : CANEX SELBST
Üretici : CANEX EMLAK
Fiyat : 15800000 TL 
Ürün Özellikleri
ANTALYA HAVALİMANI PROTOKOL 30 LUK YOLUNA CEPHELİ, HER İŞE UYGUN, TİCARETHANE ARSASIYLA, FAAL ŞEKİLDE, TAM TEŞEKÜLLÜ ŞİRKETİYLE'DE SATILIKTIR
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
SATILIK TİCARETHANE-ARSASIYLA!! DİKKAT BU İŞYERİ ARKA CEPHEDEKİ ARSALARLA BİRLEŞTİRİLMİŞTİR!! ANCAK TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDE TİCARETHANEMİZ ARSASIYLA TEK ŞAHISA  AİT OLDUĞU BELİRTİLMİŞ VE BEYANLAR HANESİNDE DE KAYITLIDIR!! DİĞER ARSA PAYLI ORTAKLAR BU İŞ YERİNDEN HER HANGİ BİR TSALEPTRE BULUNAMZLAR, DAVA AÇAMAZLAR..
BELİRTTİĞİM ŞU DUR Kİ; Bu TİCARETHANEMİZ ^0 LUK TİCARİ YOLA CEPHEDİR, İSTEMEDİĞİ TAKDİRDE HİÇ BİR KİMSE BU TİCRETHANE ARSASIYLA MÜLKTEN HAK İDDA EDEMEZ, DAVA AÇAMAZ!!! BU MÜLKÜ DE ALACAK KİŞİ AYNI HAK VE HUKUKLA BURADA SÖZ YETKİSİNE SAHİP OLACAKTIR.!!!!

ARSANIN TAMAMI 1289m2 DİR....
BİZİM DIŞIMIZDA 3 AYRI KİŞİNİN TOPRAK HİSSESİ BULUNMAKTADIR!! ANTALYA HAVAALANI YOLU KARDEŞKENTLER CADDESİNE DOĞU CEPHELİ,TOTAL BENZİNLİĞİ -KÖFTECİ YUSUFUN TAM KARŞISI!!

KONUM DOĞRUDUR!! KONUMA GİRİNİZ, SAĞ ORTADA ADAM FİGURUNU TIKLAYINIZ, 3 BOYUTLU CANLI SOKAK GÖRÜNTÜSÜ GELECEKTİR TİCARET-HANEMİZİN, KONUMUNU ÇEVRESİNİ 380 DERECE İNCELEYİNİZ. ŞİRKET LOGOLARI BEZLE KAPLANMIŞTIR::: 301 M2 ARSA İÇİNDE 240 m2 KAPALI ALANA SAHİP HER İŞE UYGUN TAPUSUNDA NİTELİĞİ TİCATRETHANE ARSASIYLA OLAN İSTENİRSE TEK, İSTENİRSE DE 3 AYRI DÜKAN OLMA İMKANLI. KOMPLE BİNA SATILIKTIR.

İSTER FIRIN YAP İSTER LOKANTA, İSTER BÜRO YAP İSTER GALERİ VS. BİNANIN AÇIKLAMASI !! 1) BİR ADET AÇIK OFİS ÜÇ AYRI ÇALIŞMA MÜŞTERİ AĞIRLAMA MASALI, BİR ADET ÜÇ KİŞİLİK BANKOSU, KÜÇÜK MİSAFİR AĞIRLAMA MUTFAĞI, TÜM MOBİLYALARI GEREÇLERİ, SALON 48000BTU KLİMALI. 2)GÜNEY TARAFINDA AYRI GİRŞLİ BİR KLİMALİ, WC VE DUŞLU MUTFAKLI OFİS, 3)GÜNEY KOMŞU TARAFINDA OTOMATİK KEPENKLİ, GARAJDA ERKEK BAYAN LAVOBA YERİ MEVCUTTUR, İSTER GARAJ İSTER AYRI BİR İŞ YERİ OLARAK KULLANILABLİR.. 4) KUZEY TARAFI BAHÇEYE BAKAN AYRI GİRİŞİ OLAN EĞLENME YEMEK YEME, RAHATLAMA YERİ. 5)KUZEY TARAFINDA ÖZEL PATRON ODASI KLİMALİ. OTOMATİK KEPENKLİ. HİPER İNTERNET 8 ADET KAMERA EKRAN BE KAYIT SİSTEMLİ. TÜM BİNAMİZ KAMERA KONTROLLÜ, ALARM SİSTEMLİ, ÖZEL İÇİ BOŞ 77 LİK SAĞLAM MOTORLU OTOMATİK AÇILIR KEPENKLİDİR. BU BÖLGE ANTALYANIN EN ELİT BÖLGESİ OLACAKTIR, YENİ PLAN TADİLAT ÇALIŞMALARI BİTMiŞ İMARA AÇILMIŞTIR.

Yeni imar düzenlemesinde asma katlı işyeri + 5 kattır! BU BÖLGEDE İNŞAATLAR BAŞLAMIŞTIR, RUHSAT PROBLEMİ YOKTUR!!! İSTANBULU TANIYANLAR İÇİN: YEŞİL KÖY FLORYADAN DAHA GÜZEL VE ELİT BİR SEMT; YERLEŞİM YERİ OLCAKTIR, KISA BİR SÜRE İÇİNDE BÜYÜK RANT SAĞLAYACAK SAHİBİNİ KAZANDIRACAKTIR. KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!!
SAHİPLERİ YURD DIŞINA TEMELLİ GİTTİKLERİ İÇİN SATILIKTIR!! 

BİLGİ: Can Bey: 05374706781
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj